Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
UnfriendedRated ★ 4.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.5
Case 39Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0