Series
Ratings
30
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 4.5
Doctor FosterRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0- ItRated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5