Titles you rated
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0