Titles you rated
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 1.5
ShooterRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5