Series
Ratings
98
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 1.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
TripleRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0