Movies
Ratings
1260
ZootopiaRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.0
29+1Rated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 2.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 0.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
GlassRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0