Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 1.0