Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
The SeagullRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
FestivalRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Draft DayRated ★ 3.0
What Happened, Miss Simone?Rated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.5