Titles you rated
No MercyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
World Trade CenterRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5