Movies
Ratings
235
Mean Girls 2Rated ★ 5.0
Get SmartRated ★ 5.0
The Break-UpRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 4.0