Movies
Ratings
1147
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5