Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Clubhouse: A Year with the Red SoxRated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
ArnoldRated ★ 3.0
CrushRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0- BossRated ★ 4.0