Titles you rated
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Man to ManRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0