Titles you rated
TitanicRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0