Movies
Ratings
367
MinionsRated ★ 3.0
The Wages of FearRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5