Movies
Ratings
655- JAURIM, The WonderlandRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
Before I WakeRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 0.5
The PatriotRated ★ 3.0
The Merchant of VeniceRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Brain on FireRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 4.0