Titles you rated
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Mezzo ForteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Bonnie and ClydeRated ★ 4.0
22 JulyRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Peter RabbitRated ★ 3.5
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0