Movies
Ratings
759
Lady in the WaterRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
InsomniaRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Open Your EyesRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.0
HighlanderRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5