Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.5- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0