Movies
Ratings
213
CasperRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Sarah's KeyRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The Kite RunnerRated ★ 5.0
Do Re Mi Fa So La Si DoRated ★ 3.0
Five Senses of ErosRated ★ 2.0
The VowRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 1.0
Romeo + JulietRated ★ 2.0
Definitely, MaybeRated ★ 1.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
Safe HavenRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0