Titles you rated
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
UnforgettableRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5