Movies
Ratings
235
Inside MenRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Tower HeistRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0