Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0