Titles you rated
The BabadookRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
ZigeunerweisenRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0
Mute WitnessRated ★ 3.0
MenRated ★ 2.5
Cube ZeroRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.5
MaXXXineRated ★ 3.0
XRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
PearlRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5