Movies
Ratings
620
Fight ClubRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
LavaRated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0