Movies
Ratings
85
SilmidoRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0