Movies
Ratings
212
MonsterRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5