Movies
Ratings
88
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.0