Titles you rated
AvatarRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 2.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 3.0
Another Cinderella StoryRated ★ 2.0
Spy GirlRated ★ 2.0
The President who Plays the PianoRated ★ 1.0
27 DressesRated ★ 1.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 1.0
Crazy First LoveRated ★ 1.0
The Perfect CoupleRated ★ 1.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
The Prince & MeRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 2.0
A Cinderella StoryRated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 1.0