Movies
Ratings
150
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Mulan IIRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0