Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
EnemyRated ★ 2.0
The BodyRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The DoorRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0