Series
Ratings
118
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 2.0
To. JennyRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Soundtrack #1Rated ★ 3.0