Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.5
Very Good GirlsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Stuck in LoveRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 2.5
LovelaceRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Playing It CoolRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Pawn SacrificeRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 2.0