Movies
Ratings
283
HelplessRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 2.0
LooperRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0