Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Bad BatchRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Mountain IIRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0