Titles you rated
TherapyRated ★ 4.0
CaptivityRated ★ 4.0
Nightmare CinemaRated ★ 4.0
The BoxRated ★ 4.0
Beyond the SummitRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 5.0
Life on the LineRated ★ 4.0
1BRRated ★ 4.0
The Last Days on MarsRated ★ 4.0
Cut OffRated ★ 4.5
Stalag 17Rated ★ 5.0
TitaneRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 5.0