Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Inner SensesRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0- OstinatoRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0