Movies
Ratings
609
BargainRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.0