Titles you rated
Ice GirlRated ★ 5.0- My Platoon LeaderRated ★ 3.5
My Love ToramRated ★ 3.0
Gold TowerRated ★ 4.0- I'm Dying SoonRated ★ 4.5
- Doctor KkaengRated ★ 2.5
School 4Rated ★ 5.0- Yes, SirRated ★ 3.0
- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 4.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.5
Friend, Our LegendRated ★ 2.5- School 3Rated ★ 5.0
Middle School Student ARated ★ 4.5- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 2.0
Sweet SpyRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0- Paper CraneRated ★ 3.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0