Titles you rated
CommitmentRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.5