Movies
Ratings
400
UgliesRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 4.0
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
Step BrothersRated ★ 5.0
The Gray ManRated ★ 4.0
ElvisRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The InterviewRated ★ 4.5
SuperbadRated ★ 5.0
AmbulanceRated ★ 4.5
Death on the NileRated ★ 3.5