Titles you rated
ElysiumRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0