Titles you rated
Salut d’AmourRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 3.0
The CallRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0