Titles you rated
GhostRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5- You Stole My HeartRated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0- Big HeatRated ★ 5.0
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0