Titles you rated
In Your DreamsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
That ChristmasRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 4.0