Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Shark NightRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
StreetDance 2Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0