Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.5- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 3.5- ドラえもん のび太の魔界大冒険Rated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Bio-BrolyRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Bojack UnboundRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.5- 머털 도사와 108 요괴Rated ★ 3.5
- Taoist MutulRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 2.5