Titles you rated
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- Lump in My LifeRated ★ 2.5
TV Novel: Love, My LoveRated ★ 3.0
A Thousand KissesRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 3.5
A Little Love Never HurtsRated ★ 4.0
Glorious DayRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
What's Up?Rated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Birth SecretRated ★ 3.0
My Dear CatRated ★ 3.0
Mother's GardenRated ★ 3.5
Pure in HeartRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 3.0
Pure LoveRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 3.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0