Titles you rated
Spider-ManRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0