Movies
Ratings
762 28 Years LaterRated ★ 1.5 28 Years LaterRated ★ 1.5
 Good NewsRated ★ 4.0 Good NewsRated ★ 4.0
 The Night OwlRated ★ 4.0 The Night OwlRated ★ 4.0
 Green BookRated ★ 5.0 Green BookRated ★ 5.0
 MantisRated ★ 4.5 MantisRated ★ 4.5
 Hot BloodedRated ★ 4.0 Hot BloodedRated ★ 4.0
 Meet Joe BlackRated ★ 4.0 Meet Joe BlackRated ★ 4.0
 Princess MononokeRated ★ 4.5 Princess MononokeRated ★ 4.5
 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5 Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
 The Passion of the ChristRated ★ 4.0 The Passion of the ChristRated ★ 4.0
 The Boy and the HeronRated ★ 3.0 The Boy and the HeronRated ★ 3.0
 Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5 Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
 Mary Queen of ScotsRated ★ 0.5 Mary Queen of ScotsRated ★ 0.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
 UprisingRated ★ 4.0 UprisingRated ★ 4.0
 The MercilessRated ★ 2.5 The MercilessRated ★ 2.5
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
 Inside Out 2Rated ★ 4.0 Inside Out 2Rated ★ 4.0
 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
 Red Cliff Part IIRated ★ 2.5 Red Cliff Part IIRated ★ 2.5